| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 6×4 brandstoftankwagen |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Model | F3000 dumptruck |
| Motorvermogen | 380 pk |
| Uitstootstandaard | Euro 2 |
| Transmissie | 12JSD200T-B Handversnellingsbak |
| Strijdtype | 6x4. |
| Vooras | 9.5T HD vooras |
| Achteras | 16T HD dubbele reductieas, verhouding 5.92/5.262 optioneel |
| Achterwiel | 3975+1400 mm |
| Cargobox | 5800×2300×1300 mm, type voorlift |
| Structuur van de vrachtbus | 850 × 300 mm (8 + 7 versterkte structuur) |
| Taxi. | Middel-lang platte dakcab |
| Brandstoftank | 400L brandstoftank van aluminiumlegering |
| banden | 12.00R20 Mijnbouwband (merk Linglong) |
| Opschorting | Vaststelling voor meerblaadige veer (4+4) |
| Optioneel | Air Suspension Seat, Oil Bath Air Filter, LED Achterlichten, 3-stappen toegangsladder, Versterkte bumper, Heavy-Duty Leaf Spring, Achteras Stabilisator Bar |
| Beperkt gewicht | 27.17 ton |
![]()
![]()
![]()
![]()