| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 8×4 dumptruck |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Eigenschappen
| Name van het attribuut | Waarde van de eigenschap |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Reeks | X3000 |
| Voertuigformulier | 8x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Model nr. | SX33156V366 |
| Motormodel. | WP12.430E201 |
| Motorvermogen | 430 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 12JSD200K-Iron Shell + QH50 Spline |
| Verhouding van de achteras | 16T HD dubbele reductie gietas - 4.769 |
| Chassisframe | 850 × 300 mm (8 + 7) |
| Achterwiel | 1800+3575+1400 mm |
| Overhang van het frame (achter) | 1000 mm |
| Type cabine | Middellange cabine met plat dak (zonder bovendeflector) |
| Vooras | HD 9.5T Vooras |
| Opschorting | Multi-Leaf Spring (voor- en achterkant, met 4 U-bouten) |
| Brandstoftank | 400L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Specificatie van de band | 12R22.5 Gemengd patroon |
| Bruto voertuiggewicht (BVW) | ≤ 70 t |
| Transporttype | Zware lading |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Modderige, hobbelige wegen en steile hellingen |
| Economisch/maximale snelheid | 35~50 / 70 km/u |
| Standaardconfiguratie | X3000 middellange platte dakcabine, hydraulische hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, elektronisch gecontroleerde automatische constante temperatuur A / C, elektrische vensterregulator, handmatige cabine kanteling,X5000 Black Engineering Bumper met lichtbescherming, 3-stappen toegangsstap, centrale vergrendeling (met afstandsbediening), gewoon stuurwiel, luchtfilter voor oliebad, gewoon uitlaatgas, binnenhuisbesturing, binnenhuis koppeling, voorstabilisator,Centrale voorste sleepstoel, Achterlicht Guard, Water Tank Guard, Olie Sump Guard, 165Ah onderhoudsvrije batterij |
| Configuratie voor één voertuig-één bestand | Vierpunts hydraulische suspensie, SHACMAN logo, zilveren logo en tekst, full spectrum markeringen, noten beschermkappen, batterij doos anti-diefstal, brandstof tank kap anti-diefstal, extra lange levensduur primaire filter,LED-daglicht, Reverse Buzzer, 50T Jack, 2kg brandblussers, Economy Tool Kit |
| Facultatieve opstelling | Luchtophanging hoofdstoel |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()