| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 6×4-tractor |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| Kenmerknaam | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Merk | SCHACMAN |
| Serie | F3000 |
| Aandrijvingsformulier | 6×4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Modelnr. | SX4255JV324 |
| Motormodel | WP12.430E201 |
| Motorvermogen | 430 pk |
| Emissienorm | Euro II |
| Transmissiemodel | 12JSD200K |
| Achterasverhouding | 16T HD gegoten as met dubbele reductie - 4.266 |
| Chassisframe | 850×300 mm (8+5) |
| Wielbasis | 3175+1400mm |
| Frameoverhang (achter) | 725 mm |
| Cabinetype | Verlengde cabine met plat dak (zonder bovendeflector) |
| Vooras | HD 7.5T vooras |
| Oponthoud | Meerbladige veer (voor en achter, 2 hoofdbladen + 2 hulpbladen) |
| Brandstoftank | 400L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Optionele brandstoftank | 400L + 230L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Bandenspecificatie | 12R22.5 Gemengd patroon |
| Bruto combinatiegewicht (GCW) | ≤90 t |
| Bruto voertuiggewicht (GVW) | ≤70 t |
| Transporttype | Zware belasting |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Verharde wegen en kleine hobbelige wegen |
| Transportafstand | ≤500km |
| Economisch/Max. Snelheid | 45~65 / 85 km/u |
| Standaardconfiguratie | F3000 Cabine met verlengd plat dak, luchtgeveerde hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, elektronisch geregelde automatische airconditioning met constante temperatuur, elektrische raambediening, handmatig kantelbare cabine, metalen bumper met lichtbescherming, instaptrede in 3 treden, geen centrale vergrendeling, luchtfilter in oliebad, gewone uitlaat, binnenlandse stuurinrichting, gewoon stuurwiel, gewone 90 zitplaatsen, gedeeld spatbord, sleeppen linksvoor, watertankbeschermer, oliecarterbeschermer, stabilisator voor Bar, achterlichtbeschermer, 165 Ah onderhoudsvrije accu |
| Configuratie met één voertuig en één bestand | Vierpunts luchtvering, SHACMAN-logo, zilveren logo en tekst, volledige tekstmarkeringen, extra primair filter met lange levensduur, stalen luchtreservoir, platte montageplaat, 50T krik, telescopische asbediening, antidiefstal tankdop, antidiefstal accubak, brandblusser van 2 kg, voordelige gereedschapsset |
| Optionele configuratie | 400L+230L aluminium brandstoftank, verlengde cabine met hoog dak (zonder deflector), 12JSD200K ijzeren omhulsel + QH50, 12JSD200K ijzeren omhulsel (geen aftakas + FHB400), achterruit en zonnedak annuleren, F3000 verlengde cabine met plat dak met bovendeflector |
![]()
![]()
![]()
![]()