| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN H3000 6×Kipper |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| Kenmerknaam | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Merk | SCHACMAN |
| Serie | H3000 |
| Aandrijvingsformulier | 6×4 |
| Versie | Lichtgewicht versie |
| Modelnr. | SX3255MJ324R |
| Motormodel | WP6.210E32 |
| Motorvermogen | 210 pk |
| Emissienorm | Euro II |
| Transmissiemodel | 8JS85TM aluminium behuizing - QD40J-spline |
| Achterasverhouding | 11.5T HD enkele reductieas - 5.286 |
| Chassisframe | 850×270 mm (8+5) |
| Wielbasis | 3175+1350mm |
| Frameoverhang (achter) | 725 mm |
| Cabinetype | Standaardcabine (zonder slaapcabine) |
| Vooras | HD 5.5T vooras |
| Oponthoud | Meerbladige veer (voor en achter, 2 hoofdbladen + 2 hulpbladen) |
| Brandstoftank | Stalen brandstoftank van 200 liter |
| Lichaamsgrootte van de kipper | 4800×2300×1300 mm (voorhef) |
| Bandenspecificatie | 315/80R22.5 Gemengd patroon |
| Bruto voertuiggewicht (GVW) | ≤25 t |
| Transporttype | Standaard belasting |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Verharde wegen |
| Economisch/Max. Snelheid | 40~50 km/u |
| Standaardconfiguratie | H3000 standaardcabine (zonder deflector bovenaan), hydraulische hoofdstoel, hydraulische vierpuntsvering, achteruitkijkspiegel op stang, gewone verwarming, elektrische raambediening, handmatig kantelen van de cabine, metalen bumper met lichtscherm, opstap in twee stappen, gewoon aan de zijkant gemonteerd luchtfilter, gewone uitlaat, watertankbeschermer, stuur rechts, achterlichtbeschermer, onderhoudsvrije accu van 165 Ah |
| Configuratie met één voertuig en één bestand | Geen slaapcabine, SHACMAN-logo, volledige Engelse markeringen, extra primair filter met lange levensduur, stalen luchtreservoir, achteruitrijzoemer, zilveren logo, zachte asbediening, antidiefstalbrandstofsysteem, achterlicht met bescherming, antidiefstalaccubak, Economy gereedschapsset, 32T krik |
| Optionele configuratie | Luchtgeveerde hoofdstoel, oliebadluchtfilter, elektrische airco |
![]()
![]()
![]()