| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | SHACMAN X5000 6×4 Τρακτέρ |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
Παράμετροι
| Όνομα χαρακτηριστικού | Αξία χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ετικέτα | SHACMAN |
| Σειρά | X5000 |
| Φόρμα οδήγησης | 6×4 |
| Έκδοση | Υπερ ισχυρή έκδοση |
| Αριθμός μοντέλου. | SX42555V384 |
| Μοντέλο κινητήρα | WP12.430E201 |
| Δύναμη κινητήρα | 430 PS |
| Πρότυπο εκπομπών | Euro II |
| Πρότυπο μετάδοσης | 12JSD200K Σιδερένιο κέλυφος (χωρίς PTO) |
| Αναλογία πίσω άξονα | 16T HD Δύο μειωτικός ράφτης - 4.266 |
| Πλαισίου υπόστεγου | 850 × 300 mm (8+7) |
| Διαστήμα τροχών | 3775+1400 mm |
| Υψηλή επιφάνεια του πλαισίου (πίσω) | 725 mm |
| Τύπος καμπίνας | Εκτεταμένη καμπίνα επίπεδης οροφής (χωρίς άνω εκκρεμότητες) |
| Προσωρινός άξονας | HD 9.5T Προσωρινός άξονας |
| Αναστολή | Πολλαπλή ελατήρια φύλλων (πίσω και εμπρός, με 4 βρόγχους U) |
| Θάλασσα καυσίμου | 700L+300L δεξαμενή καυσίμου από κράμα αλουμινίου (συνολικά 1000L) |
| Προδιαγραφές ελαστικών | 12R22.5 Μεικτό σχέδιο |
| Προαιρετική προδιαγραφή ελαστικού | 315/80R22.5 Μεικτό σχέδιο |
| Ακαθάριστο συνδυασμένο βάρος (GCW) | ≤ 90 t |
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | ≤ 70 τόνους |
| Τύπος μεταφοράς | Βαρύ φορτίο |
| Εφαρμόσιμες οδικές συνθήκες | Καθαρισμένοι Δρόμοι |
| Οικονομική/Μέγιστη ταχύτητα | 45~65 / 85 km/h |
| Τυπική διαμόρφωση | X5000 Εκτεταμένη Καμπίνα επίπεδης οροφής, Κεντρικό κάθισμα με ανάρτηση αέρα, Ηλεκτρικός θερμαινόμενος καθρέφτης, Ηλεκτρονικά ελεγχόμενο αυτόματο σταθερό θερμοκρασιακό κλιματισμό, Ηλεκτρικός ρυθμιστής παραθύρων, Ηλεκτρική κλίση καμπίνας,Μαύρο μηχανικό προφυλακτήρα με προστατευτικό φως, 3 σταδιακό βήμα πρόσβασης, κεντρική κλειδαριά (με τηλεχειρισμό), φίλτρο αέρα λάδι μπάνιο, συνηθισμένη εξάτμιση, οικιακό σύστημα διεύθυνσης, πολυλειτουργικό τιμόνι, ενισχυμένο 90 θέσεις, 3 κομμάτια ολοκληρωμένο προστατευτικό λάσπη,Αριστερή μπροστινή ράβδο ρυμούλκησης, προστατευτικός σωλήνας πετρελαίου, μπροστινές και πίσω μπάρες σταθεροποίησης, προστατευτικός φως πίσω, 165Ah μπαταρία χωρίς συντήρηση |
| Διαμόρφωση ενός οχήματος ενός αρχείου | Τέσσερα σημεία εναέριας ανάρτησης, λογότυπο SHACMAN, ασημένιο λογότυπο και κείμενο, πλήρες κείμενο σημειώσεις, πρόσθετο μακροχρόνια κύρια φίλτρο, ατσάλινη δεξαμενή αέρα, αντίστροφο Buzzer, επίπεδη πλάκα τοποθέτησης, 50T Jack,2kg πυροσβεστήρα, Πλαίσιο εργαλείων, τηλεσκοπικό έλεγχο άξονα, καυσίμου τανκ κάλυψη αντι κλοπής, μπαταρία κουτί αντι κλοπής, ημερήσιο φως, απλή εφεδρική ελαστικό στήριγμα, αλουμινίου κράμα πλατφόρμα λειτουργίας,Συμπυκνωτής τεχνολογίας JackselΟικονομικό εργαλείο |
| Προαιρετική διαμόρφωση | Εκτεταμένη καμπίνα επίπεδης οροφής με άνω εκτροπέα, εκτεταμένη καμπίνα υψηλής οροφής με άνω πλευρικό εκτροπέα, ενισχυμένη Jost 90 καθισμάτων (JSK39DV1-46), 315/80R22.5 μικτά ελαστικά |
![]()
![]()
![]()
![]()