| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | X3000 φορτηγό σκουπιδιών |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
| Sexual items | English content |
|---|---|
| Product Name | Shacman X3000 6x4 Heavy Duty Tractor Truck |
| Brand | Shacman (SHAANXI) |
| Model | X3000 Enhanced Version |
| Drive Type | 6×4 |
| Horsepower | 430 HP |
| Emission Standard | Euro 5 |
| Engine Model | WP12.430E50 |
| Transmission | 12JSD200T-B (Iron Shell, QH50) |
| Rear Axle Ratio | 5.262 |
| Wheelbase | 3775+1400 mm |
| Front Axle | HD 9.5T |
| Suspension | Multi-Leaf Spring (4 Main Leaves + 4 U-Bolts) |
| Fuel Tank | 400L Aluminum Alloy |
| Tire Specification | 315/80R22.5 (Front Mixed Pattern, Rear Block Pattern with Spare Tire) |
| Brake System | Domestic 6-channel ABS |
| Overall Dimensions | 6900×2500×3500 mm |
| Curb Weight | 8500 kg |
| MOQ | 1 Unit |
| Place of Origin | Xi'an, Shaanxi, China |
| Supply Ability | 100 Units per Month |
![]()
![]()
![]()
![]()