| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | HACMAN F3000 6x6 trekker |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model van het voertuig | SX32586V384 |
| Merken | SHACMAN |
| Strijdtype | 6x4 |
| Motormodel. | WP12.430E50 |
| Motorvermogen | 430 pk |
| Uitstootstandaard | Euro 2 / Euro 3 |
| Transmissie | 12JSD200T-B 12 versnellingen handmatig |
| Vooras | MAN 9.5T |
| Achteras | MAN 16T |
| Verhouding van de achteras | 5.92 |
| Grootte van de vrachtdoos | 5600 × 2300 × 1500 + 500 mm |
| Dikte van de doosplaat | Vloer 10 mm / zijkant 8 mm |
| Brandstoftank | 400L Aluminiumlegering |
| Afmeting van de band | 315/80R22.5 |
| Beperkt gewicht | 15000 kg |
| Hulpbelasting | 25000 kg |
| Type cabine | Midden plat dak cabine, 4-punts ophanging |
| Toepassing | Mijnbouw, bouw, aardbevingen, wegbouw |
| Exportmarkt | Centraal-Azië, Oezbekistan, Afrika |
| Voorwaarde | Brandnieuw, klaar voor export. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()