| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 diensttractor |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| De naam van de groep | 英文 eigenschappelijke waarde |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Model | X3000 |
| Voertuigformulier | 6x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Modelnummer van het voertuig | SX42555V384 |
| Motormodel. | WP12.430E201 |
| Paardenkracht | 430 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 12JSD200T-B |
| Versnellingsverhouding achteras | 4.266 |
| Chassisgrootte | 850 × 300 mm (8 + 5) |
| Achterwiel | 3775+1400 mm |
| Achterste overhang | 725 mm |
| Type cabine | Verlengde cabine met plat dak |
| Vooras | HD 7.5T |
| Opschorting | Vlampen met meerdere bladeren (2 U-bouten) |
| Brandstoftank | 600L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Specificatie van de band | 315/80R22.5 Gemengd patroon |
| Bruto voertuiggewicht | ≤ 70 T |
| Toepassing | Zwaar vrachtvervoer, logistiek op lange afstand |
| Werkomstandigheden op de weg | Nationale snelwegen en provinciale wegen |
| Economisch/maximale snelheid | 45/65/90 km/u |
| Basisconfiguratie | X3000 verlengde platte dakcabine zonder dakdeflector, Luchtophanging hoofdstoel, Standaard achteruitkijkspiegel, A/C met enkele koeling, Elektrische raamlifter, Centraal slot (met afstandsbediening), Handmatige kanteling,Metalen bumper, 3-stappen instapladder, olie bad luchtfilter, standaard uitlaat systeem, standaard stuurwiel, radiator bescherming rooster, standaard 90mm vijfde wiel, drie secties geïntegreerde modder flap,165Ah onderhoudsvrije batterij |
| Een land één versie configuratie | Vierpunts hydraulische suspensie, witte zonnebrillampen, 2 waarschuwingslichten, SHACMAN logo, alle Engelse logo's, extra primair filter, achteruit buzzer, batterij doos anti-diefstal,Brandstoftankkap tegen diefstal, zijdelings gemonteerde reservebanddrager, zijdelings gereedschapskist |
| Facultatieve opstelling | X3000 verlengde platte dakcabine met dakdeflector, X3000 verlengde hoge dakcabine met zijdedeflector, 12JSD200T-B+QH70 spline, 13R22.5 gemengde banden, Front 385/65R22.5, Achter & reserve 315/80R22.5, Verlicht logo, WABCO geïmporteerd 4-kanaal ABS, Tail licht bescherming rooster, Domestic 4-kanaal ABS, 4 hoofdplaten + 4 U-bouten, Fiberglass bumper + zilver roestvrij staal voor bescherming,2 wielenkoppels, 2 waarschuwingsdriehoeken, brandblusser van 2 kg, jack van 50 T, elektrische kanteling, beschermgril voor koplampen |
![]()
![]()
![]()
![]()