| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 6×4 watersproeierwagen |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| Name van het attribuut | Waarde van de eigenschap |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Reeks | X3000 |
| Voertuigformulier | 6x4 |
| Versie | Samengestelde versie |
| Model nr. | SX5255GSS6R434 |
| Motormodel. | WP10.340E22 |
| Motorvermogen | 340 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 10JSD180-Ijzeren schelp + QH50 |
| Verhouding van de achteras | 16T HD dubbele reductie gietijzeras - 5.262 |
| Chassisframe | 850 × 300 mm (8 + 5) |
| Achterwiel | 4375+1400 mm |
| Overhang van het frame (achter) | 2400 mm |
| Type cabine | Middellengte plat dak (zonder bovendeflector) |
| Vooras | HD 7.5T vooras |
| Opschorting | Meerblaadige lente (2 hoofdbladeren + 2 hulpbladeren) |
| Brandstoftank | 400L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Specificatie van de band | 12R22.5 Gemengd patroon |
| Tankcapaciteit | 20 m3 |
| Materiaalcode | DH972534H011T1T |
| Bruto voertuiggewicht (BVW) | ≤ 35 t |
| Transporttype | Zware lading |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Modderige, hobbelige wegen en steile hellingen |
| Economisch/maximale snelheid | 45~55 / 80 km/u |
| Standaardconfiguratie | X3000 middellange platte dakcabine, hydraulische hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, elektronische airconditioning, elektrisch raam, handmatige cabine kanteling, X5000 zwarte technische bumper met lichtbeveiliging, 3-staps toegangsstap,Oliebadluchtfilter, Gewoon uitlaatgas, huishoudelijk stuur, gewoon stuur, waterreservoirbeveiliging, olietankbeveiliging, voorstabilisatorbalk, achterlichtbeveiliging, onderhoudsvrije batterij van 165Ah |
| Configuratie voor één voertuig-één bestand | Vier-punts hydraulische suspensie, 50T jack, brandstoftank deksel anti-diefstal, batterij doos anti-diefstal, 2kg brandblussers, Economy Tool Kit, reserve banden beugel, daglicht,Extra primair filter met een lange levensduurOmgekeerde Buzzer. |
| Facultatieve opstelling | Luchtophanging hoofdstoel |
![]()
![]()
![]()
![]()