| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 6×4 Brandstoftanker |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Eigenschappen
| Name van het attribuut | Waarde van de eigenschap |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Reeks | F3000 |
| Voertuigformulier | 6x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Model nr. | SX5255GJYJR434 |
| Motormodel. | WP10.340E22 |
| Motorvermogen | 340 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 10JSD180 + QH50 |
| Verhouding van de achteras | 16T HD dubbele reductie gietijzeras - 5.262 |
| Chassisframe | 850 × 300 mm (8 + 7) |
| Achterwiel | 4375+1400 mm |
| Overhang van het frame (achter) | 2400 mm |
| Type cabine | Verlengde cabine met plat dak (zonder bovenste deflector) |
| Vooras | HD 9.5T Vooras |
| Opschorting | Multi-leaf veer (voor- en achterkant, 4 hoofdbladeren + 4 U-bouten) |
| Chassisbrandstoftank | 400L staalbrandstoftank (met onderste bescherming) |
| Tankcapaciteit | 20 m3 |
| Specificatie van banden (standaard) | 12.00R20 Gemengd patroon |
| Optioneel band 1 | 12.00R20 Mijnbouwpatroon |
| Optioneel band 2 | 13R22.5 Buitenbuisbanden voor huishoudelijk gebruik |
| Bruto voertuiggewicht (BVW) | ≤ 40 t |
| Transporttype | Zware lading |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Modderige, hobbelige en hellende wegen |
| Economisch/maximale snelheid | 45~60 / 85 km/u |
| Standaardconfiguratie | F3000 verlengde cabine met plat dak, hydraulische hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, gewone verwarming, handmatige vensterregulator, handmatige cabine kanteling, stalen bumper, 3-stappen toegangsstap, geen centraal slot,Oliebadluchtfilter, Gewoon uitlaatgas met brandwerende dop, gewoon stuur, linker voorste sleepknop, watervatbeschermer, oliesumpbeschermer, voorste en achterste stabilisatorbalken, achterlichtbeschermer, onderhoudsvrije batterij van 180Ah |
| Configuratie voor één voertuig-één bestand | Vierpunts hydraulische ophanging, alle gele zonneschermlichten, SHACMAN logo, volledige Engelse markeringen, extra lange levensduur primair filter, zilveren logo en tekst, stalen luchtreservoir, Reverse Buzzer,Regelaar voor reserveband (rechts), Telescopische schachtcontrole, 1 gevaarwaarschuwingslicht, brandstoftankkap tegen diefstal, batterijdoos tegen diefstal, 50T Jack, Economy Tool Kit, Congo Gold Special Nameplate |
| Facultatieve opstelling | Elektronisch gecontroleerde automatische A/C met constante temperatuur, geïmporteerde koppeling, 16T HD dubbele reductie gietas - 4.769 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()