| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 8×4 Brandstoftanker |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Eigenschappen
| Name van het attribuut | Waarde van de eigenschap |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Reeks | F3000 |
| Voertuigformulier | 8x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Model nr. | SX5315GJYJT456 |
| Motormodel. | WP10.380E22 |
| Motorvermogen | 380 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 10JSD180 Iron Shell + QH50 (Made in France) |
| Verhouding van de achteras | 16T HD dubbele reductie gietijzeras - 5.262 |
| Chassisframe | 850 × 300 mm (8 + 7) |
| Achterwiel | 1800+4575+1400 mm |
| Overhang van het frame (achter) | 2300 mm |
| Type cabine | Verlengde cabine met plat dak (zonder bovenste deflector) |
| Vooras | HD 9.5T Vooras |
| Opschorting | Multi-leaf veer (voor- en achterkant, 4 hoofdbladeren + 4 U-bouten) |
| Brandstoftank (chassis) | 400L staal brandstoftank |
| Tankcapaciteit | 35 m3 |
| Specificatie van banden (standaard) | 12.00R20 Gemengd patroon |
| Bruto voertuiggewicht (BVW) | ≤ 55 t |
| Transporttype | Zware lading |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Modderige, hobbelige en hellende wegen |
| Economisch/maximale snelheid | 50~60 / 80 km/u |
| Standaardconfiguratie | F3000 Uitgebreide cabine met plat dak, hydraulische hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, elektronisch gecontroleerde automatische A/C met constante temperatuur, handmatige vensterregulator, handmatige cabine kanteling, stalen plaat bumper,3-stappen toegangsstap, geen centrale vergrendeling, olie bad luchtfilter, gewone uitlaat met brandwerende kap, binnenlandse stuur, gewoon stuur, linker voorste sleepknop, olie Sump Guard,Voorste stabilisatorAchterlichtbeveiliging, onderhoudsvrije batterij van 180Ah |
| Configuratie voor één voertuig-één bestand | Vierpuntige hydraulische ophanging, reservebandbeugel, SHACMAN logo, volledige Engelse markeringen, brandstof tank kap anti-diefstal, batterij doos anti-diefstal, 1 gevaar waarschuwingslicht,Extra primair filter met een lange levensduur, 50T Jack, Economy Tool Kit, Congo Gold Speciale naamplaat |
| Facultatieve opstelling | 16T HD dubbele reductie gietas - 4.769 |
| Name van het attribuut | Waarde van de eigenschap |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Reeks | F3000 |
| Voertuigformulier | 8x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Model nr. | SX5315GJYJT456 |
| Motormodel. | WP10.380E22 |
| Motorvermogen | 380 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 10JSD180 Iron Shell + QH50 (Made in France) |
| Verhouding van de achteras | 16T HD dubbele reductie gietijzeras - 5.262 |
| Chassisframe | 850 × 300 mm (8 + 7) |
| Achterwiel | 1800+4575+1400 mm |
| Overhang van het frame (achter) | 2300 mm |
| Type cabine | Verlengde cabine met plat dak (zonder bovenste deflector) |
| Vooras | HD 9.5T Vooras |
| Opschorting | Multi-leaf veer (voor- en achterkant, 4 hoofdbladeren + 4 U-bouten) |
| Brandstoftank (chassis) | 400L staal brandstoftank |
| Tankcapaciteit | 35 m3 |
| Specificatie van banden (standaard) | 12.00R20 Gemengd patroon |
| Bruto voertuiggewicht (BVW) | ≤ 55 t |
| Transporttype | Zware lading |
| Toepasselijke wegomstandigheden | Modderige, hobbelige en hellende wegen |
| Economisch/maximale snelheid | 50~60 / 80 km/u |
| Standaardconfiguratie | F3000 Uitgebreide cabine met plat dak, hydraulische hoofdstoel, gewone achteruitkijkspiegel, elektronisch gecontroleerde automatische A/C met constante temperatuur, handmatige vensterregulator, handmatige cabine kanteling, stalen plaat bumper,3-stappen toegangsstap, geen centrale vergrendeling, olie bad luchtfilter, gewone uitlaat met brandwerende kap, binnenlandse stuur, gewoon stuur, linker voorste sleepknop, olie Sump Guard,Voorste stabilisatorAchterlichtbeveiliging, onderhoudsvrije batterij van 180Ah |
| Configuratie voor één voertuig-één bestand | Vierpuntige hydraulische ophanging, reservebandbeugel, SHACMAN logo, volledige Engelse markeringen, brandstof tank kap anti-diefstal, batterij doos anti-diefstal, 1 gevaar waarschuwingslicht,Extra primair filter met een lange levensduur, 50T Jack, Economy Tool Kit, Congo Gold Speciale naamplaat |
| Facultatieve opstelling | 16T HD dubbele reductie gietas - 4.769 |
![]()
![]()
![]()
![]()