| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | SHACMAN X3000 8×4 Βυτιοφόρο καυσίμων |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
Ιδιότητες
| Όνομα χαρακτηριστικού | Αξία χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ετικέτα | SHACMAN |
| Σειρά | F3000 |
| Φόρμα οδήγησης | 8×4 |
| Έκδοση | Ενισχυμένη έκδοση |
| Αριθμός μοντέλου. | SX5315GJYJT456 |
| Μοντέλο κινητήρα | WP10.380E22 |
| Δύναμη κινητήρα | 380 ίππους |
| Πρότυπο εκπομπών | Euro II |
| Πρότυπο μετάδοσης | 10JSD180 Iron Shell + QH50 (κατασκευασμένο στη Γαλλία) |
| Αναλογία πίσω άξονα | 16T HD Δύο μειώσεις χύτευσης άξονας - 5.262 |
| Πλαισίου υπόστεγου | 850 × 300 mm (8+7) |
| Διαστήμα τροχών | 1800+4575+1400 mm |
| Υψηλή επιφάνεια του πλαισίου (πίσω) | 2300 mm |
| Τύπος καμπίνας | Εκτεταμένη καμπίνα επίπεδης οροφής (χωρίς άνω εκκρεμότητες) |
| Προσωρινός άξονας | HD 9.5T Προσωρινός άξονας |
| Αναστολή | Πολλαπλών φύλλων ελατήρια (πίσω και εμπρός, 4 κύρια φύλλα + 4 U-bolts) |
| Θάλασσα καυσίμου (Χασί) | 400 λίτρων δεξαμενή καυσίμου από χάλυβα |
| Δυνατότητα δεξαμενής | 35 m3 |
| Προδιαγραφή ελαστικού (πρότυπο) | 12.00R20 Μεικτό σχέδιο |
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | ≤ 55 τόνους |
| Τύπος μεταφοράς | Βαρύ φορτίο |
| Εφαρμόσιμες οδικές συνθήκες | Βόλτεροι, Βόλτεροι και Κοντάφτια Δρόμοι |
| Οικονομική/Μέγιστη ταχύτητα | 50~60 / 80 km/h |
| Τυπική διαμόρφωση | F3000 Επεκτεινόμενη καμπίνα επίπεδης οροφής, υδραυλικό κύριο κάθισμα, συνηθισμένος καθρέφτης οπίσθιας θέσης, ηλεκτρονικά ελεγχόμενο αυτόματο σταθερό θερμοκρασιακό κλιματιστικό, χειροκίνητος ρυθμιστής παραθύρων, χειροκίνητη κλίση καμπίνας, προφυλακτήρας από χάλυβα,Τρία βήματα πρόσβασης, χωρίς κεντρική κλειδαριά, φίλτρο αέρα λάδι μπάνιο, συνηθισμένη εξάτμιση με πυρόστατο καπάκι, οικιακό τιμόνι, συνηθισμένο τιμόνι, αριστερή μπροστινή ράβδο ρυμούλκη, προστασία λάδι Sump,Προσωρινός σταθεροποιητής, Φωτοπροστατευτικό πίσω, 180Ah μπαταρία χωρίς συντήρηση |
| Διαμόρφωση ενός οχήματος ενός αρχείου | Τέσσερα σημεία υδραυλικής ανάρτησης, εφεδρικό ελαστικό, λογότυπο SHACMAN, πλήρη αγγλική σήμανση, καύσιμο καυσίμου καπάκι κατά της κλοπής, μπαταρία κουτί κατά της κλοπής, 1 προειδοποιητικό φως κινδύνου,Πρόσθετο κύριο φίλτρο μακράς διάρκειας ζωής, 50T Jack, Economy Tool Kit, Κονγκό Χρυσή Ειδική Πίνακα Ονομασίας |
| Προαιρετική διαμόρφωση | 16T HD Δύο μειωτικός ράφτης - 4.769 |
| Όνομα χαρακτηριστικού | Αξία χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ετικέτα | SHACMAN |
| Σειρά | F3000 |
| Φόρμα οδήγησης | 8×4 |
| Έκδοση | Ενισχυμένη έκδοση |
| Αριθμός μοντέλου. | SX5315GJYJT456 |
| Μοντέλο κινητήρα | WP10.380E22 |
| Δύναμη κινητήρα | 380 ίππους |
| Πρότυπο εκπομπών | Euro II |
| Πρότυπο μετάδοσης | 10JSD180 Iron Shell + QH50 (κατασκευασμένο στη Γαλλία) |
| Αναλογία πίσω άξονα | 16T HD Δύο μειώσεις χύτευσης άξονας - 5.262 |
| Πλαισίου υπόστεγου | 850 × 300 mm (8+7) |
| Διαστήμα τροχών | 1800+4575+1400 mm |
| Υψηλή επιφάνεια του πλαισίου (πίσω) | 2300 mm |
| Τύπος καμπίνας | Εκτεταμένη καμπίνα επίπεδης οροφής (χωρίς άνω εκκρεμότητες) |
| Προσωρινός άξονας | HD 9.5T Προσωρινός άξονας |
| Αναστολή | Πολλαπλών φύλλων ελατήρια (πίσω και εμπρός, 4 κύρια φύλλα + 4 U-bolts) |
| Θάλασσα καυσίμου (Χασί) | 400 λίτρων δεξαμενή καυσίμου από χάλυβα |
| Δυνατότητα δεξαμενής | 35 m3 |
| Προδιαγραφή ελαστικού (πρότυπο) | 12.00R20 Μεικτό σχέδιο |
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | ≤ 55 τόνους |
| Τύπος μεταφοράς | Βαρύ φορτίο |
| Εφαρμόσιμες οδικές συνθήκες | Βόλτεροι, Βόλτεροι και Κοντάφτια Δρόμοι |
| Οικονομική/Μέγιστη ταχύτητα | 50~60 / 80 km/h |
| Τυπική διαμόρφωση | F3000 Επεκτεινόμενη καμπίνα επίπεδης οροφής, υδραυλικό κύριο κάθισμα, συνηθισμένος καθρέφτης οπίσθιας θέσης, ηλεκτρονικά ελεγχόμενο αυτόματο σταθερό θερμοκρασιακό κλιματιστικό, χειροκίνητος ρυθμιστής παραθύρων, χειροκίνητη κλίση καμπίνας, προφυλακτήρας από χάλυβα,Τρία βήματα πρόσβασης, χωρίς κεντρική κλειδαριά, φίλτρο αέρα λάδι μπάνιο, συνηθισμένη εξάτμιση με πυρόστατο καπάκι, οικιακό τιμόνι, συνηθισμένο τιμόνι, αριστερή μπροστινή ράβδο ρυμούλκη, προστασία λάδι Sump,Προσωρινός σταθεροποιητής, Φωτοπροστατευτικό πίσω, 180Ah μπαταρία χωρίς συντήρηση |
| Διαμόρφωση ενός οχήματος ενός αρχείου | Τέσσερα σημεία υδραυλικής ανάρτησης, εφεδρικό ελαστικό, λογότυπο SHACMAN, πλήρη αγγλική σήμανση, καύσιμο καυσίμου καπάκι κατά της κλοπής, μπαταρία κουτί κατά της κλοπής, 1 προειδοποιητικό φως κινδύνου,Πρόσθετο κύριο φίλτρο μακράς διάρκειας ζωής, 50T Jack, Economy Tool Kit, Κονγκό Χρυσή Ειδική Πίνακα Ονομασίας |
| Προαιρετική διαμόρφωση | 16T HD Δύο μειωτικός ράφτης - 4.769 |
![]()
![]()
![]()
![]()