| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN H3000 dumptruck |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| 英文属性名称 | 英文属性值 |
|---|---|
| Merk | SCHACMAN |
| Model | H3000 |
| Rijden formulier | 8×4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Voertuigmodelnr. | SX3315MU366 |
| Motormodel | WP12.400E201 |
| Paardenkracht | 400 pk |
| Emissienorm | Euro II |
| Transmissiemodel | 10JSD180 |
| Snelheidsverhouding achteras | 5.262 |
| Chassisgrootte | 850×300mm (8+7) |
| Wielbasis | 1800+3575+1400mm |
| Achteroverhang | 1000 mm |
| Cabinetype | Standaard cabine |
| Vooras | HD 9,5T |
| Oponthoud | Meerbladige vering (4 hoofdplaten + 4 U-beugels) |
| Brandstoftank | Stalen brandstoftank van 380 liter (optioneel: brandstoftank van 400 liter van aluminiumlegering) |
| Bandenspecificatie | 13R22.5 gemengd patroon (optioneel: 13R22.5 mijnbouwpatroon) |
| Afmetingen laadbak | 7000×2300×1500mm (voorkantelend) |
| Bruto voertuiggewicht | ≤70T |
| Sollicitatie | Zwaar transport, stadsbouw, slakken-/zand- en grindtransport |
| Werkende staat van de weg | Rijkswegen en provinciale wegen |
| Economisch/Max. Snelheid | 40~60/75 km/u |
| Basisconfiguratie | H3000 standaardcabine zonder dakdeflector, hydraulische hoofdstoel, achteruitkijkspiegel met hendel, airconditioning met enkele koeling, elektrische raamheffer, handmatig kantelen, metalen bumper met lampbeschermer, 3-traps ladder, luchtfilter in oliebad, standaard uitlaatsysteem, standaard stuurwiel, trekpen linksvoor, radiatorbeschermrooster, achterlichtbeschermrooster, 165 Ah onderhoudsvrije accu |
| Eén land Eén versieconfiguratie | Vierpunts hydraulische vering, Witte zonnekleplampen, 2 alarmknipperlichten, SHACMAN-logo, Alle Engelse logo's, Extra primair filter, Moerbeschermkappen, Omkeerzoemer, Antidiefstal accubak, Antidiefstal tankdop, Bouten van klasse 12.9 |
| Optionele configuratie | Brandstoftank van 400 liter aluminiumlegering, 13R22.5-banden met mijnbouwpatroon, Shacman-telematica (alleen terminal), 2 wielkeggen, 2 waarschuwingsdriehoeken, brandblusser van 2 kg, krik van 50 ton |
![]()
![]()
![]()