| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Τρακ SHACMAN H3000 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
Παράμετροι
| Ελληνικό όνομα | Αξία ιδιοκτησίας |
|---|---|
| Ετικέτα | SHACMAN |
| Σχήμα | H3000 |
| Έντυπο οδήγησης | 8×4 |
| Έκδοση | Ενισχυμένη έκδοση |
| Αριθμός μοντέλου οχήματος | SX3315MU366 |
| Μοντέλο κινητήρα | WP12.400E201 |
| Ιπποδύναμη | 400 ίππους |
| Πρότυπο εκπομπών | Euro II |
| Πρότυπο μετάδοσης | 10JSD180 |
| Σύνδεσμος ταχύτητας πίσω άξονα | 5.262 |
| Μέγεθος πλαισίου | 850 × 300 mm (8+7) |
| Διαστήμα τροχών | 1800+3575+1400mm |
| Πίσω επιπέδου | 1000 χιλιοστά |
| Τύπος καμπίνας | Τυποποιημένο ταξί |
| Προσωρινός άξονας | HD 9.5T |
| Αναστολή | Πολυφυλλή ανάρτηση ελατηρίου (4 κύριες πλάκες + 4 U-bolts) |
| Θάλασσα καυσίμου | 380L δεξαμενή καυσίμου από χάλυβα (προαιρετικά: δεξαμενή καυσίμου 400L από κράμα αλουμινίου) |
| Προδιαγραφές ελαστικών | 13R22.5 Μεικτό πρότυπο (προαιρετικό: 13R22.5 Προτύπο εξόρυξης) |
| Μέγεθος κιβωτίου φορτίου | 7000×2300×1500mm (προς τα εμπρός) |
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | ≤ 70 τόνων |
| Εφαρμογή | Εργασίες μεταφοράς βαρέων εμπορευμάτων, αστική κατασκευή, μεταφορά αποβλήτων/άμμου και χαλίκι |
| Προϋποθέσεις οδικής εργασίας | Εθνικοί αυτοκινητόδρομοι και επαρχιακοί δρόμοι |
| Οικονομική/Μέγιστη ταχύτητα | 40~60/75km/h |
| Διαμόρφωση βάσης | H3000 τυποποιημένη καμπίνα χωρίς αποκλίστρα οροφής, Υδραυλικό κύριο κάθισμα, Κεφαλίδας οπίσθιο οπίσθιο, Ενιαίο ψύξη A / C, Ηλεκτρικός ανυψωτής παραθύρου, Χειροκίνητη κλίση, Μεταλλικός προφυλακτήρας με προστασία λάμπας, 3 βαθμίδες σκάλα επιβίβασης,Φίλτρο αέρα λάδι μπάνιο, Πρότυπο σύστημα εξάτμισης, Πρότυπο τιμόνι, Αριστερό μπροστινό καρφί έλξης, Ραδιενεργός προστατευτική σχάρα, Σχάρα προστατευτικό φως πίσω, 165Ah χωρίς συντήρηση μπαταρία |
| Διαμόρφωση μιας χώρας μιας έκδοσης | Υδραυλική ανάρτηση τεσσάρων σημείων, Λευκά φώτα προστασίας από τον ήλιο, 2 φώτα προειδοποίησης κινδύνου, λογότυπο SHACMAN, όλα τα αγγλικά λογότυπα, πρόσθετο πρωταρχικό φίλτρο, προστατευτικά καπάκια για καρφιά, αντίστροφο κουδούνι,Πυροσυσκευές, Καπάκι δεξαμενής καυσίμου κατά κλοπής, βαθμός 12.9 μπουλόνια |
| Προαιρετική διαμόρφωση | 400L δεξαμενή καυσίμου από κράμα αλουμινίου, ελαστικά τύπου 13R22.5 ορυχείων, τηλεματική Shacman (μόνο τερματικό), 2 τροχοκόλλητα, 2 τρίγωνα προειδοποίησης, πυροσβεστήρα 2kg, jack 50T |
![]()
![]()
![]()