| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN X3000 vrachtvrachtwagen |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| 英文属性名称 | 英文属性值 |
|---|---|
| Merk | SCHACMAN |
| Model | X3000 |
| Rijden formulier | 6×4 |
| Versie | Samengestelde versie |
| Voertuigmodelnr. | SX12554T504 |
| Motormodel | WP12.375N |
| Paardenkracht | 375 pk |
| Emissienorm | Euro III |
| Transmissiemodel | 10JSD180 |
| Snelheidsverhouding achteras | 4.769 |
| Chassisgrootte | 850×300mm (8+5) |
| Wielbasis | 4975+1400 mm |
| Achteroverhang | 2400 mm |
| Cabinetype | Verlengde cabine met hoog dak |
| Vooras | HD 7,5T |
| Oponthoud | Meerbladige vering vooraan / Meerbladige vering achteraan (met twee U-bouten) |
| Brandstoftank | 360L aluminiumlegering |
| Bandenspecificatie | 315/80R22.5 Gemengd patroon |
| Afmetingen vrachtlichaam | 8000×2420×2460mm |
| Bruto voertuiggewicht | ≤40T |
| Sollicitatie | Logistiek, vrachtvervoer over lange afstanden |
| Werkende staat van de weg | Rijkswegen en provinciale wegen |
| Maximale snelheid | 56-75 km/u |
| Basisconfiguratie | X3000 verlengde cabine met hoog dak met dak- en zijgeleiders, luchtgeveerde hoofdstoel, elektrisch verwarmde achteruitkijkspiegel, airconditioning met enkele koeling, elektrische raamheffer, handmatig kantelen, bumper van glasvezel, 3-traps ladder, centrale vergrendeling (met afstandsbediening), standaard stuurwiel, trekpen linksvoor, luchtfilter in oliebad, standaard uitlaatsysteem, onderhoudsvrije accu van 165 Ah |
| Eén land Eén versieconfiguratie | Vierpunts hydraulische vering, cabine met schuifdak en achterruit, verbrede slaapcabine, 2 alarmknipperlichten, SHACMAN-logo, alle Engelse logo's, extra long-life primair filter, WABCO 4-kanaals ABS, achteruitrijzoemer, reservewielhouder, antidiefstal accubak, antidiefstal tankdop, conform ECE R105 (met stroomonderbrekers: 1 in cabine, 1 aan elke kant van chassis) |
| Optionele configuratie | / |
![]()
![]()
![]()