| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN F3000 trekkertruck |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| De naam van de groep | 英文 eigenschappelijke waarde |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Model | F3000 |
| Voertuigformulier | 6x4 |
| Versie | Versterkte versie |
| Modelnummer van het voertuig | SX4255JV324 |
| Motormodel. | WP12.430E201 |
| Paardenkracht | 430 pk |
| Uitstootstandaard | Euro II |
| Transmissiemodel | 12JSD200T-B |
| Versnellingsverhouding achteras | 4.266 |
| Chassisgrootte | 850 × 300 mm (8 + 5) |
| Achterwiel | 3175+1400 mm |
| Achterste overhang | 725 mm |
| Type cabine | Verlengde cabine met plat dak |
| Vooras | HD 7.5T |
| Opschorting | Vlamverbinding met meerdere bladeren (2 bouten) |
| Brandstoftank | 400L brandstoftank van aluminiumlegering (optioneel: 380L+200L staalbrandstoftank) |
| Specificatie van de band | 315/80R22.5 Gemengd patroon (optioneel: 13R22.5 / 385/65R22.5) |
| Bruto voertuiggewicht | ≤ 70 T |
| Toepassing | Zwaar vrachtvervoer, logistiek op lange afstand |
| Werkomstandigheden op de weg | Nationale snelwegen en provinciale wegen |
| Economisch/maximale snelheid | 45/65/90 km/u |
| Basisconfiguratie | F3000 verlengde platte dakcabine zonder dakdeflector, Air suspension hoofdstoel, Standaard achteruitkijkspiegel, Single koeling A / C, Elektrische vensterlifter, Handmatige kanteling, Metalen bumper met lampbeschermer,3 trappen steeg, Oliebad luchtfilter, Standaard uitlaatsysteem, Radiator bescherming rooster, Standaard 90mm vijfde wiel, Drie-sectie geïntegreerde modder flap, Achterlicht bescherming rooster, 165Ah onderhoudsvrije batterij |
| Een land één versie configuratie | Vierpunts hydraulische suspensie, witte zonnebrillampen, 2 waarschuwingslichten, SHACMAN logo, alle Engelse logo's, extra primair filter, achteruit buzzer, batterij doos anti-diefstal,Brandstoftankkap tegen diefstal |
| Facultatieve opstelling | F3000 verlengde platte dakcabine met dakdeflector, F3000 verlengde hoge dakcabine met zijdeflector, 12JSD200T-B+QH70 spline, 380L+200L stalen brandstoftank, 13R22.5 banden, voorkant 385.65R22.5, Achter & reserve 315/80R22.5, HD 9.5T vooras, versterkt JOST 90mm vijfde wiel (JSK39DV-35/46), Vierpunts luchtophanging, stalen bumper, 2 wielen, 2 waarschuwingsdriehoeken, 2 kg brandblusser, 50T jack,Binnenlandse 4-kanaals ABS, Handmatig vensterlifter, 4 hoofdplaten + 4 U-bouten, 16T HD verruimde achteras (-5.262), standaardverwarmer, 12R22.5 huishoudelijke buisloze banden |
![]()
![]()
![]()