| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN L3000 Vrachtwagen |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| 英文属性名称 | 英文属性值 |
|---|---|
| Merk | SCHACMAN |
| Model | L5000 |
| Rijden formulier | 4×2 |
| Versie | Lichtgewicht versie |
| Voertuigmodelnr. | SX11888N571CR |
| Motormodel | ISD300 50 |
| Paardenkracht | 300 pk |
| Emissienorm | Euro V |
| Transmissiemodel | 9AS 1517 T0 |
| Snelheidsverhouding achteras | 4.625 |
| Chassisgrootte | 870×250 mm (enkele 8) |
| Wielbasis | 5700 mm |
| Achteroverhang | 2600 mm |
| Cabinetype | L5000-cabine met dakdeflector |
| Vooras | HD 4.8T vooras |
| Oponthoud | Bladvering voor en achter |
| Brandstoftank | 200L brandstoftank van aluminiumlegering |
| Bandenspecificatie | 11R22.5 Binnenlands tubeless met aluminium velgen |
| Bruto voertuiggewicht | ≤15,4T |
| Sollicitatie | Transport van landbouwproducten, stedelijke levering, snelweglogistiek |
| Werkende staat van de weg | Stadswegen, snelwegen |
| Basisconfiguratie | L5000 cabine met dakdeflector, Luchtgeveerde hoofdstoel, Elektrisch verwarmde achteruitkijkspiegel, Enkelvoudige airco, Elektrische raamheffer, Elektrisch kantelen, L5000 bumper, 2-traps ladder, Centrale vergrendeling (dubbele afstandsbediening), Luchtfilter aan de zijkant, Stuurhuis met stuur rechts, Radiatorbeschermrooster, Kolomversteller, 135Ah onderhoudsvrije accu |
| Eén land Eén versieconfiguratie | Luchttank van aluminiumlegering, beschermkappen voor wielmoeren, vaste voor- en hydraulische vering achter, automatische verlichting, achteruitrijzoemer, WABCO 4-kanaals ABS, gouden SHACMAN-logo, alle Engelse logo's |
![]()
![]()
![]()
![]()