| Merknaam: | SHACMAN |
| Modelnummer: | SHACMAN F3000 8×4Kipper |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 35-55days |
Parameters
| De naam van de groep | 英文 eigenschappelijke waarde |
|---|---|
| Merken | SHACMAN |
| Model | F3000 |
| Voertuigformulier | 8x4 |
| Versie | Super Heavy Duty versie |
| Modelnummer van het voertuig | SX3378DX326 |
| Motormodel. | WP12.460E50 |
| Paardenkracht | 460 pk |
| Uitstootstandaard | Euro V |
| Transmissiemodel | 12JSDX220TB |
| Versnellingsverhouding achteras | 4.769 |
| Chassisgrootte | 850 × 320 mm (8 + 7 + 8) |
| Achterwiel | 1950+3025+1400 mm |
| Achterste overhang | 1000 mm |
| Type cabine | Mediumlange cabine met plat dak |
| Vooras | HD 9.5T Vooras |
| Opschorting | Voorwiel met meerblaadje voorwiel, achterwiel met composiet stalen bus |
| Brandstoftank | 400L staal brandstoftank met bescherming |
| Specificatie van de band | 12.00R24 Mixpatronen mijnbanden |
| Grootte van de vrachtdoos | 6600 × 2300 × 1500 mm |
| Bruto voertuiggewicht | ≤ 70 T |
| Toepassing | Zwaar vervoer, transport van zand en aarde, bouw |
| Werkomstandigheden op de weg | Bouwterreinen, stedelijke wegen, geplaveide en ruwe trottoirs |
| Basisconfiguratie | F3000 middellange platte dakcabine zonder deflector, Hydraulische hoofdstoel, Standaard achteruitkijkspiegel, Warmtezone airconditioner, Handmatige vensterlift, Elektrische kanteling, Stalen plaat bumper,3 trappen steeg, Standaard stuurwiel, Split olie bad luchtfilter, Standaard uitlaatgassen, Radiator bescherming rooster, Winddicht olie pan bescherming rooster, koplamp bescherming rooster, achterlicht bescherming rooster,Stabilisatorbalk van de achteras, onderhoudsvrije batterij van 180Ah |
| Een land één versie configuratie | Vierpunts hydraulische ophanging, geen zonnedak, achterruit, licht met hoge helderheid op het dak, twee waarschuwingsdriehoeken, motor met waterkoeling, ijzeren luchtreservoir, WABCO 4-kanaal ABS,Voorzijde onder bescherming, Reverse buzzer, Jacksel compressor, 32T jack, 8kg brandblusser, Gegooide voorste sleepbalk + centrale tractieapparaat, Staal vettoepassingen, Zwarte brandstofleidingen, Telescopische schakelhefboom,120 km/uur te hoge snelheidswaarschuwing, veiligheidsgordel herinnering, Arabisch-Engels tweetalige naamplaten, Full LED achterlichten, System-level brandstof anti-diefstal, Batterijbox anti-diefstal, Snail horn, Air gun interface in de cabine, Digital signal radio,van de soort gebruikt voor de vervaardiging van de volgende producten:, wielbouten van klasse 12.9 |
![]()
![]()
![]()