| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Ανατρεπόμενο φορτηγό SHACMAN F3000 8×4 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
Παράμετροι
| 英文属性名称 | 英文属性值 |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΚΜΑΝ |
| Μοντέλο | F3000 |
| Φόρμα οδήγησης | 8×4 |
| Εκδοχή | Έκδοση Super Heavy Duty |
| Αριθμός μοντέλου οχήματος. | SX3378DX326 |
| Μοντέλο κινητήρα | WP12.460E50 |
| Ιπποδύναμη | 460 HP |
| Πρότυπο εκπομπών | Euro V |
| Μοντέλο μετάδοσης | 12JSDX220TB |
| Αναλογία ταχύτητας πίσω άξονα | 4.769 |
| Μέγεθος πλαισίου | 850×320 mm (8+7+8) |
| Μεταξόνιο | 1950+3025+1400χλστ |
| Πίσω προεξοχή | 1000mm |
| Τύπος καμπίνας | Καμπίνα επίπεδης οροφής μεσαίου μήκους |
| Μπροστινός Άξονας | Μπροστινός άξονας HD 9.5T |
| Εναιώρημα | Μπροστινή ανάρτηση πολλαπλών φύλλων ελατηρίου, πίσω ανάρτηση με σύνθετο ατσάλι |
| Δεξαμενή καυσίμου | Δεξαμενή καυσίμου από χάλυβα 400L με προστασία |
| Προδιαγραφές ελαστικών | Ελαστικά Mine Mixed Pattern 12,00R24 |
| Μέγεθος κιβωτίου φορτίου | 6600×2300×1500mm |
| Μικτό βάρος οχήματος | ≤70Τ |
| Εφαρμογή | Μεταφορές Βαρέων Εμπορευμάτων, Μεταφορές Άμμου & Γης, Κατασκευές |
| Κατάσταση Δρόμου Εργασίας | Εργοτάξια, Αστικοί Δρόμοι, Πλακόστρωτα & Ανώμαλα πεζοδρόμια |
| Διαμόρφωση βάσης | F3000 μεσαίου μήκους επίπεδη καμπίνα οροφής χωρίς εκτροπέα, Υδραυλικό κύριο κάθισμα, Στάνταρ καθρέφτης οπισθοπορείας, Κλιματιστικό Hot zone, Χειροκίνητο ανυψωτικό παραθύρων, Ηλεκτρική ανατροπή, Ατσάλινο προφυλακτήρας, Σκάλα επιβίβασης 3 σκαλοπατιών, Τυποποιημένο τιμόνι, Φίλτρο αέρα μπάνιου λαδιού διαχωρισμού, φίλτρο προστασίας λαδιού, πλέγμα προστασίας λαδιού, Radi μάσκα, μάσκα προστασίας πίσω φώτων, ράβδος σταθεροποίησης πίσω άξονα, μπαταρία 180Ah χωρίς συντήρηση |
| Διαμόρφωση One Country One Version | Υδραυλική ανάρτηση τεσσάρων σημείων, Χωρίς ηλιοροφή, Πίσω τζάμι καμπίνας, Προειδοποιητικό φως υψηλής φωτεινότητας στην οροφή της καμπίνας, 2 προειδοποιητικά τρίγωνα, Κινητήρας με σύστημα ψύξης νερού, Δεξαμενή αέρα σιδήρου, ABS 4 καναλιών WABCO, Εμπρός υπό προστασία, βομβητής όπισθεν, συμπιεστής Jacksel, 32T jack εμπρός, συσκευή Castu, 8kerg Εξαρτήματα γράσου, Μαύρες γραμμές καυσίμου, Τηλεσκοπικός μοχλός αλλαγής ταχυτήτων, συναγερμός υπέρβασης ταχύτητας 120 χλμ./ώρα, Υπενθύμιση ζώνης ασφαλείας, δίγλωσσες πινακίδες αραβικής-αγγλικής, πίσω φώτα πλήρους LED, αντικλεπτική καυσίμου σε επίπεδο συστήματος, αντικλεπτική μπαταρία, κόρνα σαλιγκαριού, διεπαφή ραδιοβόλου με προστασία 1, Ψηφιακή πινακίδα τροχού Dust. μπουλόνια |
![]()
![]()
![]()