| Ονομασία μάρκας: | SHACMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | SHACMAN X3000 6×4 Φορτηγό Καυσίμων |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 35-55days |
Παράμετροι
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | SHACMAN |
| Σχήμα | Φορτηγό απορριμμάτων F3000 |
| Δύναμη κινητήρα | 380 ίππους |
| Πρότυπο εκπομπών | Εύρο 2 |
| Μεταφορά | 12JSD200T-B χειροκίνητο κιβώτιο ταχυτήτων |
| Τύπος οχήματος | 6x4 |
| Προσωρινός άξονας | 9.5T HD μπροστινός άξονας |
| Πίσω άξονας | 16T HD Διπλός άξονας μείωσης, αναλογία 5.92/5.262 Προαιρετικό |
| Διαστήμα τροχών | 3975+1400mm |
| Κουτί φορτίου | 5800×2300×1300mm, τύπος εμπρόσθιας ανύψωσης |
| Δομή κιβωτίου φορτίου | 850 × 300 mm (8 + 7 ενισχυμένη δομή) |
| Ταξί. | Μεσαίου μήκους καμπίνα επίπεδης οροφής |
| Θάλασσα καυσίμου | 400L δεξαμενή καυσίμου από κράμα αλουμινίου |
| Ελαστικό | 12.00R20 Ελαστικό τύπου εξορυκτικής χρήσης (μάρκα Linglong) |
| Αναστολή | Πολλαπλά φύλλα ελαφριδίων (4+4) |
| Προαιρετικά στοιχεία | Καθίσμα με ανάρτηση αέρα, φίλτρο αέρα λάδι μπάνιο, πίσω φώτα LED, 3-βήμα σκάλα πρόσβασης, ενισχυμένο προφυλακτήρα, βαρύ-χρησιμοποίηση φύλλου ελατήριο, πίσω άξονα σταθεροποιητή μπάρα |
| Μείωση του βάρους | 27.17 τόνοι |
![]()
![]()
![]()
![]()